SOLGER Kamienica 40, 62-530 Kazimierz Biskupi +48 63 241 16 78 +48 604 096 287 biuro@solger.pl language selector language selector language selector
O firmie

O firmieKilka słów o naszej firmie

SOLGER sp. jawna jest polską, rodzinną firmą istniejącą na rynku od 1989 roku. Zakład wraz z bazą magazynową i biurem znajduje się w centrum Polski, 10km od Konina, miasta położonego w województwie wielkopolskim, blisko autostrady A2 co jest niewątpliwie dodatkowym atutem. Będąc firmą o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu uważani jesteśmy za solidnego i godnego zaufania partnera. W 2001 roku zostaliśmy laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Promującego Polskie Firmy Sukcesu Gospodarczego POLSKI SUKCES pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki RP oraz trzykrotnie tj. w roku 2001, 2002, 2003 otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Fair Play. W 2003 roku spółka wdrożyła zintegrowany system zarządzania jakością: PN-EN ISO 9001:2000 System Zarządzania Jakością oraz HACCP - System Analizy i Krytycznych Punktów Kontroli.

W latach 1994-2006 firma SOLGER znana była z produkcji pod własną marką artykułów spożywczych takich jak: ryże, kasze, fasole, płatki, bakalie, przyprawy itp. Obecnie mając doświadczenie w konfekcjonowaniu świadczymy usługi w tym zakresie. Współpracując z drukarniami flexograficznymi drukującymi na różnych materiałach foliowych i drukarniami specjalizującymi się w drukowaniu na tekturze litej i falistej służymy doradztwem w zakresie rodzaju, doboru, jakości opakowań.

Naszym celem jest wyjście naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów w zakresie szeroko pojętego pakowania. Nasz priorytet to zaspokajanie wzrastającego zapotrzebowania na wyspecjalizowane usługi konfekcyjne zarówno dla branży spożywczej jak i farmaceutycznej.

Zapraszamy do współpracy!

Nie wiesz jak - zleć to nam!

Profesjonalny zespół
Nowoczesny park maszyn
Ponad 20 lat doswiadczenia
Wielokrotnie nagradzani

Certyfikaty i wyróżnieniaCertyfikaty uzyskane przez naszą firmę